KSZTAŁCIMY W ZAWODACH
 
 

41 311-46-80, 41 311-40-48

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Szukaj
 
 
 
 
 
 
 
 
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Rajd Rowerowy Pińczów

Rajd Rowerowy Pińczów

Ponad 270 rowerzystów przyciągnął w niedzielę 17 czerwca V Rodzinny Rajd Rowerowy Ścieżkami Jana Moskwy po Powiecie Pińczowskim. Uczestnicy w wieku od 6 do 70 lat pojawili się przed halą sportową, aby wziąć udział w rekreacyjnej wycieczce rowerowej przez malownicze rejony Powiatu Pińczowskiego. Do przejechania było prawie 40 km. Trasa wiodła przez Michałów, Zagajów, Wrocieryż, Sędowice, Marianów, Tur Górny, Imielno.

 

Rajd zakończył się obok hali widowiskowo - sportowej w Pińczowie. Rozlosowano upominki dla uczestników, wśród których nie zabrakło tych ufundowanych przez dyrektora Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy – p. Renatę Antos, która osobiście je wręczyła po zakończeniu rajdu. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy już drugi raz jest fundatorem nagród w rajdzie po Powiecie Pińczowskim. Dziękujemy za zaproszenie p. staroście Zbigniewowi Kierkowskiemu oraz dyrektorowi hali widowiskowo - sportowej panu Michałowi Klamińskiemu, a wszystkich mieszkańców Powiatu Pińczowskiego zainteresowanych kształceniem, zapraszamy do naszej siedziby w Morawicy przy ul. Kieleckiej 7.

Renata Antos

 

Galeria zdjęć
 
 
copyrights @ 2014 - 2020 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Ul. Kielecka 7, 26-026 Morawica; tel./fax: 41 311-46-80; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
 

Informacja o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.