KSZTAŁCIMY W ZAWODACH

Jesteś tutaj: Strona główna Doradztwo zawodowe Aktualności

Aktualności

Pracujesz jako doradca zawodowy? Interesujesz się tematyką wspierania rozwoju kariery? Śledzisz trendy na rynku pracy i zastanawiasz się jak on będzie wyglądać w przyszłości? A może po prostu jesteś na początku budowania swojej ścieżki kariery i chcesz pogłębić swoją wiedzę?

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE) oraz działające w jej ramach Krajowe Biuro EPALE w dniach 23 -27 listopada br. organizuje V Forum Edukacji Dorosłych. Motywem przewodnim tegorocznego forum będzie wsparcie uczącego się. Do udziału w nim w szczególności zaproszeni są edukatorzy, trenerzy, nauczyciele szkół dla dorosłych oraz doradcy zawodowi i edukacyjni. Więcej szczegółów na temat konferencji, w tym zasady rejestracji pod tym linkiem.

22.11.2020r.

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych to coroczna inicjatywa Komisji Europejskiej, związana z podniesieniem świadomości korzyści płynących z kształcenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

W związku z tym przez cały tydzień (a może i dłużej) w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych będziemy prezentować zawody, w ramach których odbywa się kształcenie w Policealnej Szkole Medycznej im. Hanny Chrzanowskiej w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy.

Dziś kilka słów o zawodzie TECHNIK STERYLIZACJI MEDYCZNEJ

Dziś kilka słów o zawodzie OPIEKUN MEDYCZNY

Dziś kilka słów o zawodzie ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Dziś kilka słów o zawodzie HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Dziś kilka słów o zawodzie TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH

Dziś kilka słów o zawodzie TECHNIK FARMACEUTYCZNY

Dziś kilka słów o zawodzie TECHNIK ELEKTRORADIOLOG

Dziś kilka słów o zawodzie TECHNIK MASAŻYSTA

Zaczniemy od zawodu TERAPEUTA ZAJĘCIOWY

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na bezpłatne spotkanie dla młodzieży z cyklu #ZawodowyStream „Jak się pracuje w branży filmowej?”

Link do streamingu: https://youtu.be/DHfhggXUUM4
Szczegóły wydarzenia: http://bit.ly/ZawodowyStreamfilmowy

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, pełniąca rolę Narodowej Agencji Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności w Polsce, w dniu 9 listopada br. organizuje spotkanie online pt.: „Zawodowcy przyszłości” odbywające się w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych.

Krajowe Centrum Europass zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pt.“IKIGAI–japońska metoda na szczęśliwe życie zawodowe”.

Zachęcam do skorzystania z prawdziwego kompendium wiedzy na temat rynku pracy. Znajdziecie tu strony i narzędzia, które mogą  pomóc w znalezieniu pracy. Wyszukiwarki ofert pracy, poradniki, przydatne aplikacje, informacje o pracodawcach oraz ciekawe blogi. Wszystko znajdziesz w linku https://interviewme.pl/blog/jak-szukac-pracy-strony.

W dniu 30 września 2020r. odbyło się szkolenie dla nauczycieli dotyczące realizacji działań związanych z doradztwem zawodowym w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy. Szkolenie prowadziła Anna Kędziora - szkolny doradca zawodowy. Na szkoleniu przedstawione zostały podstawy prawne prowadzenia działań związanych z doradztwem zawodowym, zadania doradcy zawodowego, treści programowe z zakresu doradztwa zawodowego, program działań doradcy zawodowego  zgodny z Wewnątrzszkolnym Systemem Doradztwa Zawodowego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy.

Gabinet stomatologiczny w Busku-Zdroju poszukuje osoby sumiennej, komunikatywnej, zaangażowanej w pracę oraz dbającej o wysokie standardy na stanowisku asystentki stomatologicznej.

Praca w czwartki, piątki i soboty. Mile widziane doświadczenie zawodowe lub rozpoczęte studia kierunkowe (asysta\higienistka stomatologiczna). Zakres obowiązków na stanowisku pracy: - praca na cztery ręce - przygotowanie gabinetu do pracy - dezynfekcja, sterylizacja, pakietowanie narzędzi - dbałość o czystość w gabinecie.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , bądź telefoniczny: 791 566 659.