KSZTAŁCIMY W ZAWODACH

na mocy Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej

z dnia 20 marca 2020 r.

zmieniającego rozporządzenie w sprawie

czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty

w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

zawieszenie zajęć dydaktycznych w szkole

zostało przedłużone do dnia 10 kwietnia bieżącego roku

------------------------------------------------------------------------

UWAGA ABSOLWENCI!

Wszystkie osoby chętne do przystąpienia do egzaminu zawodowego

w sesji egzaminacyjnej czerwiec 2020

mają możliwość do 31 marca 2020 złożyć deklarację przystąpienia.

Kontakt pod nr 413114680.

------------------------------------------------------------------------
Dyplomy-odbiór

Szanowni absolwenci

Jutro (20.03.2020) poznacie wyniki egzaminów zawodowych

z ostatniej sesji egzaminacyjnej,

dyplomy będą w szkole dopiero po południu

(dla tych, którzy otrzymali pozytywny wynik).

Do dnia 25.03.2020r. zajęcia dydaktyczne w szkole są zawieszone.

Odbiór dyplomów możliwy od poniedziałku, tylko jeśli pilnie potrzebujecie,

po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Budynek szkoły jest zamknięty, prosimy dzwonić.

Jeśli nie ma pilnej potrzeby odbioru, prosimy o cierpliwość.

413114680 lub 608689940.

Renata Antos
---------------------------------------------------------------------------
Szanowni Państwo,

Mimo odwołania zajęć dydaktycznych

w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy,

sekretariat szkoły jest czynny

od poniedziałku do piątku w godz.7-15 / 14-15 tylko

telefonicznie/.

Prosimy jednak o ograniczenie wizyt w szkole do sytuacji koniecznych,

wszelkich informacji udzielimy również telefonicznie 41-311-46-80

lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

W razie konieczności załatwienia jakiejkolwiek sprawy prosimy o uprzedni kontakt

telefoniczny.

Być może nie musicie osobiście przychodzić do szkoły.

O wszelkich zmianach organizacji pracy poinformujemy.

Renata Antos

-----------------------------------------------------------------------------

W związku z niebezpieczeństwem związanym z koronawirusem

zawieszone zostają  zajęcia

w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

w Morawicy

w dniach 12-25 marca 2020.

Poniżej komunikat Kuratorium Oświaty w Kielcach.

Zarządzenie Dyrektora nr 4/2020

w sprawie odwołania zajęć praktycznych w placówkach ochrony zdrowia

do pobrania poniżej

Harmonogram zjazdów

I Technik usług kosmetycznych A i B

II Technik usług kosmetycznych A i B

Technik sterylizacji medycznej

Opiekun medyczny

do pobrania poniżej

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
ul. Kielecka 7
26-026 Morawica
tel. 41 311-46-80, 41 311-40-48

Dyrektor Centrum - mgr Renata Antos

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy - w skład, którego wchodzą: Policealna Szkoła Medyczna im. Hanny Chrzanowskiej i Policealna Szkoła dla Dorosłych jako jedyna w województwie publiczna szkoła policealna kształcąca w zawodach medycznych oferuje najwyższy poziom nauczania, zdobycie wiedzy i wykształcenia medycznego przy pomocy wysoko wykwalifikowanej kadry pedagogicznej jak również bogato wyposażonych pracowniach szkolnych.

Nasza szkoła szczyci się 50-letnią tradycją kształcenia kadry medycznej. Absolwenci pracują w wielu jednostkach medycznych w kraju i za granicą - szpitalach, przychodniach, poradniach, domach opieki itd.

NAUKA BEZPŁATNA

• Bardzo wysoki % zdawalności egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie
  • Wykwalifikowana kadra pedagogiczna

Profesjonalne pracownie: kosmetyczna, komputerowa, masażu, ratownictwa medycznego, językowa, anatomiczna, zabiegów medycznych, technologii postaci leków, pierwszej pomocy, opiekuna medycznego.

Oferta Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

w roku szkolnym 2020/2021.

I. W ramach Policealnej Szkoły Medycznej im. Hanny Chrzanowskiej w Morawicy:

• Technik elektroradiolog - 2,5 roku – forma dzienna
  • Technik farmaceutyczny - 2,5 roku – forma dzienna
  • Technik usług kosmetycznych – 2 lata – forma zaoczna
  • Technik masażysta – 2 lata – forma stacjonarna
  • Technik sterylizacji medycznej – 1 rok – forma zaoczna
  • Terapeuta zajęciowy – 2 lata – forma stacjonarna
  • Asystent osoby niepełnosprawnej – 1 rok – forma zaoczna
  • Opiekun medyczny – 1 rok – forma zaoczna
  • Asystentka stomatologiczna – 1 rok – forma stacjonarna

II. W ramach Centrum Kształcenia Ustawicznego:

kwalifikacyjny kurs zawodowy - Technik archiwista

Ważne:

Nauka w szkole jest bezpłatna.

Jesteśmy publiczną szkołą Samorządu Województwa Świętokrzyskiego.

Więcej o szkole pod numerem telefonu 41-311-46-80.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
ul. Kielecka 7
26-026 Morawica
tel. 41 311-46-80, 41 311-40-48