KSZTAŁCIMY W ZAWODACH
 
 

41 311-46-80, 41 311-40-48

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Szukaj
 
 
 
 
 
 
 
 
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Nauka zawodu nie tylko w szkole

Nauka zawodu nie tylko w szkole

W dniu 14 maja 2019 roku uczniowie klasy I oraz II zawodu Technik elektroradiolog uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do SNZOZ Moto-Med. Sp. z o.o. w Kielcach. W ramach przedmiotu pracownia diagnostyki uczniowie zapoznawali się z aparaturą radiologiczną stosowaną w stomatologii. W tajniki zawodu wprowadziła zainteresowanych pani Zofia Jędrychowska - technik elektroradiologii z wieloletnim doświadczeniem w stomatologicznej diagnostyce obrazowej.

Uczniowie czynnie brali udział w prezentacji aparatury, obserwowali pozycjonowanie pacjentów do poszczególnych badań i zdjęć RTG, analizowali przypadki kliniczne. Ciekawie prowadzone zajęcia, interesujące zagadnienia oraz przychylność i troska pracowników przychodni, pozwoliły uczniom poszerzyć wiedzę z zakresu radiologii stomatologicznej.
BARDZO DZIĘKUJEMY za umożliwienie i udostępnienie aparatury medycznej w Pracowni Radiologii Stomatologicznej Pani Dyrektor Joannie Jabłońskiej oraz Pani Zofii Jędrychowskiej za przeprowadzenie interesujących zajęć z radiologii stomatologicznej.

 

Galeria zdjęć
   
 
 
copyrights @ 2014 - 2020 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Ul. Kielecka 7, 26-026 Morawica; tel./fax: 41 311-46-80; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
 

Informacja o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.