KSZTAŁCIMY W ZAWODACH
 
 

41 311-46-80, 41 311-40-48

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Szukaj
 
 
 
 
 
 
 
 
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności I Piknik Rowerowy w kieleckim parku miejskim

I Piknik Rowerowy w kieleckim parku miejskim

W niedzielę - 3 lipca 2022 r. przedstawiciele naszej szkoły na czele z panią Dyrektor – Anitą Koniusz wzięli udział w I Pikniku Rowerowym pod hasłem “Rowerowe powitanie wakacji”, zorganizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego we współpracy z Wojewódzkim Domem Kultury w Kielcach, Młodzieżowym Domem Kultury w Kielcach, Policją Świętokrzyską, Polskim Towarzystwem Turystyczno-Krajoznawczym Oddziałem Świętokrzyskim w Kielcach, Regionalną Organizacją Turystyczną Województwa Świętokrzyskiego, Uzdrowiskiem “Busko-Zdrój” oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy.

W imprezie uczestniczyli m.in. członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego – p. Tomasz Jamka, Dyrektor Departamentu Edukacji, Sportu, Turystyki i Spraw Zagranicznych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego – p. Piotr Kisiel oraz zastępca Dyrektora – p. Tomasz Fitas.

Podczas pikniku odbywającego się w kieleckim parku miejskim zostały prowadzone działania promujące ofertę szkoły na rok szkolny 2022/2023. Wszystkie zainteresowane osoby uzyskały szczegółowe informacje na temat kształcenia w danym zawodzie oraz warunków rekrutacji do szkoły. Przedstawiciele szkoły zachęcali potencjalnych kandydatów do podjęcia nauki w szkole, zwracali także uwagę na bazę dydaktyczną, wyposażenie szkoły, wysoką zdawalność egzaminów zawodowych.

 

05.07.2022r.

 

Galeria zdjęć
 
 
copyrights @ 2014 - 2024 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Ul. Kielecka 7, 26-026 Morawica; tel./fax: 41 311-46-80; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
 

Informacja o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.