KSZTAŁCIMY W ZAWODACH
 
 

41 311-46-80, 41 311-40-48

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Szukaj
 
 
 
 
 
 
 
 
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Dożynki gminne w Tuczępach

Dożynki gminne w Tuczępach

W niedzielę - 14 sierpnia 2022r. pani Dyrektor – Anita Koniusz wzięła udział w Dożynkach Gminnych  zorganizowanych przez Wójta Gminy Tuczępy Jacka Wilka. W tym dniu Pani Dyrektor wzięła udział w uroczystej mszy świętej oraz uroczystościach związanych ze Świętem w gminie Tuczępy. Na uroczystości nie zabrakło naszego stoiska z ofertą Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy. 

 

Wszystkie zainteresowane osoby uzyskały szczegółowe informacje na temat kształcenia w danym zawodzie oraz warunków rekrutacji do szkoły na rok szkolny 2022/2023. Pani Dyrektor szkoły Anita Koniusz zachęcała potencjalnych kandydatów do podjęcia nauki w szkole, zwracała także uwagę na bazę dydaktyczną, wyposażenie szkoły, wysoką zdawalność egzaminów zawodowych.

 

16.08.2022r.

 
 

Galeria zdjęć
 
 
copyrights @ 2014 - 2024 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Ul. Kielecka 7, 26-026 Morawica; tel./fax: 41 311-46-80; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
 

Informacja o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.