KSZTAŁCIMY W ZAWODACH
 
 

41 311-46-80, 41 311-40-48

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Szukaj
 
 
 
 
 
 
 
 
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Plenerowe Targi Pracy - 23 maja 2023r.

Plenerowe Targi Pracy - 23 maja 2023r.

W dniu 23 maja 2023r. pani Dyrektor  Anita  Koniusz uczestniczyła w Plenerowych Targach Pracy, zorganizowanych przez Miejski Urząd Pracy w Kielcach. Na Rynku w Kielcach została zaprezentowana oferta kształcenia Centrum Kształcenia Zawodowego i ustawicznego w Morawicy na rok szkolny 2023/2024. Targi stanowią bowiem doskonałą okazję do zapoznania bezrobotnych a także osób zainteresowanych zmianą zatrudnienia czy chcących zdobyć nowe kwalifikacje z informacjami na temat kształcenia w danym zawodzie. Pani Dyrektor zachęcała potencjalnych kandydatów do podjęcia nauki w szkole, zwracała uwagę na bazę dydaktyczną, wyposażenie szkoły, wysoką zdawalność egzaminów zawodowych. Udział w Targach Pracy miał na celu promocję szkoły i oferty kształcenia w roku szkolnym 2023/2024.
 

Galeria zdjęć
 
 
copyrights @ 2014 - 2024 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Ul. Kielecka 7, 26-026 Morawica; tel./fax: 41 311-46-80; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
 

Informacja o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.