KSZTAŁCIMY W ZAWODACH
 
 

41 311-46-80, 41 311-40-48

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Szukaj
 
 
 
 
 
 
 
 
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Dni otwarte w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Dni otwarte w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

W dniach 03 - 04 czerwca 2023r. obchodziliśmy w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Dni otwarte szkoły. Główne obchody zorganizowane były w dniu 03 czerwca. Swoją obecnością zaszczycił nas Pan Tomasz Jamka - Członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego.

 

Pani Dyrektor Anita Koniusz przedstawiła wszystkim zainteresowanym ofertę szkoły, umożliwiła zwiedzanie pracowni szkolnych. Zorganizowała atrakcje w postaci zabiegów kosmetycznych oraz masaży, które to wykonywane były przez słuchaczy zawodów Technik usług kosmetycznych oraz Technik masażysta pod kierunkiem nauczycieli zawodu. Zainteresowani mogli również skorzystać z warsztatów terapii zajęciowej oraz z rozmowy z doradcą zawodowym.

 

 

09.06.2023r.

 

Galeria zdjęć
 
 
copyrights @ 2014 - 2024 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Ul. Kielecka 7, 26-026 Morawica; tel./fax: 41 311-46-80; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
 

Informacja o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.