KSZTAŁCIMY W ZAWODACH
 
 

41 311-46-80, 41 311-40-48

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Szukaj
 
 
 
 
 
 
 
 
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO 2023

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO 2023

W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy na przełomie października i listopada odbywał się TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO 2023. Łącznie w turnieju wzięło udział 27 uczniów, w tym 12 kobiet i 15 mężczyzn. Turniej odbył się w 4 etapach. Niestety kobiety okazały się słabiej przygotowane od mężczyzn. Najdalej doszła Gabriela Majcher z kl. I TE rozgrywając swój końcowy mecz w 2 etapie.    

Dnia 25 listopada 2023 r. w szkole odbył się Finał Turnieju w Tenisie Stołowym. Rozgrywane mecze były widowiskowe i na bardzo wysokim poziomie, każdy zawodnik dawał z siebie wszystko. Współczesny tenis stołowy jest bardzo szybką grą, wymagającą od zawodników niezwykle energicznych ruchów i reakcji. Rozgrywka polega przede wszystkim na szybkości i rotacji nadawanej piłce, by sprawić przeciwnikowi jak najwięcej trudności przy jej odbiorze.

Dnia 9 grudnia 2023 r. w CKZiU w Morawicy odbyło się oficjalne wręczenie pucharów i dyplomów dla najlepszych zawodników. Pani Dyrektor ANITA KONIUSZ wręczyła nagrody zwycięzcom turnieju :

  1. miejsce     KAŁUŻA KRZYSZTOF     ( III TE)      
  2. miejsce     MŁYŃCZAK PIOTR         ( I TM )
  3. miejsce     MATYNIA ZBIGNIEW     ( I TM )

Na koniec apelu głos zabrała organizatorka turnieju ANETA PAŹDZIERZ, która wyraziła podziw wysokiemu poziomowi gry, jaką zaprezentowali uczestnicy turnieju. Dodatkowo wyróżniła 2 uczniów z kl. III TE : PAWŁA JANYSTA i JAKUBA DOBRZAŃSKIEGO, za pomoc w organizowaniu turnieju tenisa stołowego, sędziowanie oraz 100% frekwencję za zajęciach z Wychowania fizycznego.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za wspaniałą grę fair play, a wygranym serdecznie gratulujemy wspaniałej kondycji i doskonałych umiejętności technicznych w grze w pin-ponga.

 

Galeria zdjęć
    
 
 
copyrights @ 2014 - 2024 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Ul. Kielecka 7, 26-026 Morawica; tel./fax: 41 311-46-80; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
 

Informacja o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.