KSZTAŁCIMY W ZAWODACH
 
 

41 311-46-80, 41 311-40-48

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Szukaj
 
 
 
 
 
 
 
 
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności KOCHAMY SPORTY ZIMOWE

KOCHAMY SPORTY ZIMOWE

Słuchacze z Policealnej Szkoły Medycznej w Morawicy, w zawodzie Technik elektroradiolog, w ramach zajęć z Wychowania fizycznego z panią Anetą Paździerz, w zimowym semestrze, brali udział w lekcjach łyżwiarstwa. Zajęcia odbywały się na stadionie w Centrum Sportowo Rekreacyjnym w Kielcach - Al. Na Pakosz 365, gdzie znajduje się zadaszone lodowisko. Jedynym minusem zajęć było to, że słuchacze sami ponosili koszty za wejściówkę i wypożyczenie łyżew. Dlatego w zajęciach uczestniczyli tylko chętni słuchacze, którym nie straszne są niskie temperatury. Liczył się dla nich „sportowy duch” i chęć wszechstronnej aktywności fizycznej, a przy tym świetna zabawa w zgranej ekipie klasowej.

 

 

 

28.12.2023r.

 

Galeria zdjęć
 
 
copyrights @ 2014 - 2024 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Ul. Kielecka 7, 26-026 Morawica; tel./fax: 41 311-46-80; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
 

Informacja o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.